Optreden Enka Mannenkoor tijdens Korenfestival Ede op 10 juni 2017 in de Oude Kerk Ede

03 jun 2017, 8:45 Kunst en Cultuur
enka mannenkoor uit ede
Ede.Nieuws.nl

Het Enka Mannenkoor Ede zal zaterdag 10 juni van 12.00 - 12.30 uur optreden op het gratis toegankelijke Korenfestival in de Oude Kerk van Ede. Het Enka Mannenkoor Ede heeft uit de schatkamer van het mannenkoor repertoire een keuze gemaakt uit hun Slavisch -, Klassiek -, Toppers van toen - en (klassiek) pop repertoire. Wij hopen u graag te ontmoeten.

enka mannenkoor uit ede
Ede.Nieuws.nl

Dit korenfestival is een mooie gelegenheid om vanaf 11.30 uur tot 16.15 uur naar enthousiaste amateur zangers uit de gemeente Ede e.o. te luisteren. Het zal zeker inspireren om zelf het plezier van zingen te gaan beleven bij een of meerdere van deze koren.

Bij het Enka Mannenkoor Ede bent u altijd welkom op donderdagavond vanaf 19.45 uur in onze repetitieruimte "van "Ons huis", de achterzaal van het Taborkerkcentrum , Prinsessenlaan 8, 6713 PX Ede. Zowel ervaren als onervaren zangers zijn van harte welkom.

Voor het volledige programma van het Korenfestival; zie website: http:/www.efzo.nl en de persberichten.

Informatie over het EME zie website http://www.enkamannenkoorede.nl