Twee kinderen op de fiets aangereden door brommerrijder in Lunteren

30 mrt 2022, 10:14Nieuws
ongeval edeseweg lunteren
ASMedia
LUNTEREN - Woensdagmorgen 30 maart rond 08.50 uur heeft een ongeval plaatsgevonden op het fietspad aan de Edeseweg in Lunteren.
Twee meisjes op de fiets en een brommerrijder zijn op het fietspad met elkaar in botsing gekomen. Politie en de ambulancedienst zijn met hoge spoed ingezet voor het ongeval.
Een kind heeft door het ongeval letsel opgelopen en is na een controle in een ambulance overbracht naar het ziekenhuis. De andere twee slachtoffers hadden lichte verwondingen en zijn in de ambulance door de ambulancemedewerkers gecontroleerd, maar hoefden niet naar het ziekenhuis.
Volgens getuigen van het ongeval haalde de brommerrijder de twee fietsende meisjes in. En kwamen daarbij met elkaar in botsing. Alle drie de betrokkenen kwamen daarbij ten val. De brommer raakte door de val flink beschadigd, de beide fietsen liepen lichte schade op. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval.
loading

Loading articles...

Loading