LUNTEREN - Op zondagavond 8 januari 2023 is rond 20.15 uur de politie ingezet voor een conflict op de Kees de Koninglaan in Lunteren.
Volgens de politie ging het om een mogelijk gestolen telefoon die op Marktplaats te koop werd aangeboden. Twee mannen die de advertentie hadden gezien op Marktplaats gingen verhaal halen op de Kees De Koninglaan, om te kijken of het om de gestolen telefoon ging van één van de mannen. Bij het verhaal halen bij de Marktplaats aanbieder hebben ze bedreigingen geuit.
Agenten hebben van beide partijen verklaringen opgenomen. De telefoon is in beslag genomen voor nader onderzoek. De twee mannen die bedreigingen geuit hebben, kregen van de agenten wel een proces verbaal.