
LUNTEREN- De wijkagenten van Lunteren hebben op maandagmorgen 10-januari ’22 een inbreker op heterdaad aangehouden bij een inbraak in een bedrijfspand.
De verdachte is door ons gehoord en is na overleg met de officier van justitie heen gezonden. Zodra het dossier compleet is zal deze naar Justitie worden verzonden, die de zaak in behandeling nemen.
Snelheidscontroles
Snelheidscontroles op de Westzoom en Scharrenburgersteeg in Lunteren. Totaal zijn er 5 bekeuringen uitgeschreven bij snelheidscontroles. De snelheidsovertredingen zijn uitgeschreven voor een overtreding van meer dan 20 km/u te hard.
Poging tot zelfdoding
Op maandag was er een spoedmelding in Lunteren van een jongen welke op dat moment het leven niet meer zag zitten. Hier een goed gesprek met de jongen en zijn familieleden gehad. Voor de jongen zal hulp worden ingeschakeld.
Mocht je zelf hulp willen voor zoiets? Bel dan 113
Berichten van de wijkagenten van Lunteren op Instagram
#inbraak #bedrijfsinbraak #lunteren #spoedmelding #Politie #wijkagent @politie_ede #hulpverlening #zelfmoord #113 #snelheidscontrole