Gipsy flamencogitarist Manito in Ericakerk Ede

12 apr 2023, 11:48Nieuws
portret manito licht
Manito
EDE - Op zondagmiddag 23 april a.s. wordt er een akoestisch concert gehouden in de Ericakerk Ericalaan 1 te Ede, door gitaarvirtuoos Manito.
Met zijn spel neemt hij de luisteraar mee naar een wereld vol passie hartstocht en weemoed. Zijn vurige gitaarklanken en verhalende improvisaties brengen menigeen in vervoering.
Op het repertoire staan zowel eigen composities als traditionals, waarbij de rumba uit de Camargue als een rode draad door de muziek loopt. Geen enkele optreden is hetzelfde; Manito speelt ‘hoe de sterren staan, de maan schijnt en de wind waait’. Het bitterzoete karakter in zijn muziek is de weerklank van het leven; trieste- en vreugdevolle momenten zoeken een uitweg via zijn gitaar. Zijn naam is een verwijzing naar de Franse gitaarlegende ‘Manitas de Plata’ Dit optreden is een absolute aanrader voor de liefhebber van Spaanse gitaar.
De aanvang is om 15.00, entree €15. Voorverkoop €10.
Reserveren via Aart Hop Music agency [email protected] info www.ericatheater.nl
loading

Loading articles...

Loading