GGD Gelderland-Midden klaar voor massavaccinatie

14 jan 2021, 10:23 Nieuws
ggd gelderland midden facebook
GGD Gelderland-Midden

EDE- Na een intensieve voorbereiding is de GGD Gelderland-Midden klaar voor de massavaccinatie tegen corona die vrijdag 15 januari begint in Sportcentrum Papendal in Arnhem. In de provincie Gelderland zijn drie priklocaties: in Apeldoorn, Arnhem en Wijchen.

In de Gelderse ziekenhuizen worden sinds 6 januari al artsen en verpleegkundigen gevaccineerd. Maar nu zijn de zorgmedewerkers aan de beurt die werken in de verpleeghuizen. Daarna volgt het personeel dat werkzaam is in de gehandicaptenzorg, de wijkverpleging en de 'WMO-verzorging'.

Henk Bril, directeur van GGD Gelderland-Midden, noemt het een 'ingewikkelde logistieke operatie', omdat de coronavaccins op verschillende manieren worden aangeleverd. "Maar het prikken is natuurlijk niet ingewikkeld, daar hebben we behoorlijk wat ervaring mee”.