Historisch Museum Ede organiseert creatieve kinderworkshops in de voorjaarsvakantie: kinderen ontwerpen hun eigen poster

06 feb , 10:36 Kunst en Cultuur
IMG_7873
Historisch Museum Ede

Ede – Op maandag 16 februari organiseert het Historisch Museum Ede twee creatieve workshops voor kinderen. Hierin gaan de jonge makers zelf aan de slag met het ontwerpen van hun eigen poster.

Er is een workshop voor kinderen van 4 tot en met 8 jaar die begint om 10.00 uur en eindigt om 11.30 uur. De kinderen mogen een poster maken van hun eigen favoriete hobby, dier of persoon.

En een workshop voor kinderen tussen 9 en 12 jaar. Deze workshop begint om 13.00 uur en eindigt om 14.30 uur. Zij mogen een poster gaan maken met een reclameboodschap. Wat zou je willen vertellen over jezelf, je hobby of een artiest en hoe laat je dat zien?

Natuurlijk mogen de kinderen de poster mee naar huis nemen om op te hangen.

Deelname is € 2,50.

Met deze activiteiten wil het Historisch Museum Ede kinderen op een speelse manier verbinden met creativiteit en cultuur, en hen laten ontdekken hoe leuk het is om zelf iets te ontwerpen.

Locatie: Cultura, 2e verdieping op Cultura Erfgoed Datum: 16 februari

Aanmelden kan via de agenda van Cultura.

Voor meer informatie: Historisch Museum Ede E-mail: [email protected] Website: www.historischmuseumede.nl