Unieke prestatie: drie Climax-clubkampioenen in één categorie

Foto: Peter Navarro Climax

Op zaterdag 5 oktober organiseerde Climax weer haar clubkampioenschappen. Vooral bij de jongere categorieën was de opkomst erg hoog.

Een unieke prestatie werd geleverd bij de meisjes junioren C, want drie atletes eindigden exact met hetzelfde aantal punten en ook alle drie wonnen ze een onderdeel, waardoor er voor het eerst in de geschiedenis drie clubkampioenen in één categorie werden gehuldigd. Jurgen Versluijs vestigde bij het hoogspringen en het hordenlopen voor Masters 35+ een clubrecord en Alfred Gaasbeek op de 1500 meter voor Masters 65+.

De dag werd afgesloten met een gezellige barbecue met het WK atletiek op een groot scherm met een winnende Sifan Hassan op de 1500 meter.

 

Alle clubkampioenen van Climax van 2019 zijn:

 

Meerkamp

– jongens minipupillen                 Tijn Zwart

– meisjes minipupillen                  Emma Ansink

– jongens C pupillen                     Luca Koops

– meisjes C pupillen                      Elynn Olthof

– jongens B pupillen                      Sjoerd van Rheenen

– meisjes B pupillen                       Lynn ter Velde

– jongens A 1e jaars pupillen        Bernt Smit

– meisjes A 1e jaars pupillen         Larissa Middelhoven

– jongens A 2e jaars pupillen        Floris Vedder

– meisjes A 2e jaars pupillen         Froukje van Rheenen

 

– jongens G-atleten junioren       Jesaja Mannee

– meisjes G-atleten junioren        Elize Martens

– jongens D junioren                    Ruben Schussler

– meisjes D junioren                    Lisa Navarro

– jongens C junioren                    Ian Pennock

– meisjes C junioren                    Evelyn Navarro, Dorine van Leeuwen en Maureen van Veldhuisen

 

Afzonderlijke onderdelen

– 1500m M                                 Matthijs Beerepoot

– 100m M                                   Joram van de Bospoort

– 400m M                                   Joram van de Bospoort

– 100mH M                                 Lucas van Bochoven

– hoogspringen M                      Geoffrey van Dipten

– verspringen M                         Max Botschuijver

– speerwerpen M                       Mats van de Blaak

– hoogspringen V                       Iris Koevoets
– discuswerpen V                      Jasmijn Timmer

– verspringen V                          Jasmijn Timmer
– 100m V                                    Else Jansen

– speerwerpen V                        Else Jansen

– 60mH meisjes junioren D         Eline Gerritsen
– 80mH jongens junioren D        Ruben Schussler

 

Voor meer informatie zie www.climax-atletiek.nl

Reacties

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden